Сервіс

Ремонт ноутбуків, планшетів, телефонів в м.Хмельницький т. (098) 098-38-37

У цій статті я дам відповідь на питання , яка марка ноутбука краще, і , найголовніше , чому.

Кожен раз , коли мої клієнти , мої друзі збираються в магазин за покупкою ноутбука , вони задають мені це запитання , але моя відповідь їх дивує. Чому ж ?

 

 питання

Якщо Ви не любите багато читати , переходите відразу до висновків в кінці статті.

 

Звернемося до історії. У країни СНД комп'ютерну техніку почали ввозити на початку 90 -х. Спочатку мало хто розбирався в тому , що ж завозиться , комп'ютерних інженерів в нашій країні не було. Справді комерсанти везли найдешевше, щоб заробити по максимуму, в основному б/у. Але кілька років по тому прийшов досвід і наші люди вже знали, що купувати, а від чого утриматись, з'явився вибір. Комп'ютерні торгові марки стали впізнавані і більш-менш популярні. З того часу і формувалися в нашій країні стереотипи щодо торгових марок. Відразу обмовлюся , що я вживаю слово « стереотип» без емоційного забарвлення, без негативу.

У ті часи комп'ютерна індустрія тільки набирала обертів. На арену виходили молоді команди розробників. Була конкуренція , на повному серйозі.

Наприклад , процесорні чіпи (CPU) випускали (або тільки розробляли ) такі фірми: Intel , AMD , Cyrix , IBM , NexGen та ін .

Графічні чіпи (GPU) : S3 , 3DFx Interactive , nVidia , ATI , Rendition , Matrox , PowerVR та ін .

При всьому цьому розмаїтті виробники чіпів найчастіше були ще й виробниками готових продуктів. Не буду вдаватися в долі кожної з цих компаній. Одні збанкрутували, інших купили. А інженери розробники пішли до переможців.

 Поговоримо про переможців . Ось вони:

 

nVidia , Intel , AMD

 

Частка цих компаній ( виробників чіпів ) на ринку всього світу настільки велика , що їх можна сміливо назвати монополістами.

У наші дні вони майже не виробляють свої готові продукти , вони роблять чіпи. Вони , нарешті , прийняли рішення робити те , що вміють найкраще , не розпорошуючись на «довгі конвеєри ». З того часу всі продукти однаково гарні, однаково надійні, майже .

Виробники комп'ютерного «заліза» , використовуючи чіпи цих гігантів , роблять свої продукти (відеокарти , материнські плати) з абсолютно різною якістю . У гонитві за низькою собівартістю , за високою швидкістю вони нехтують здоровим глуздом і приносять у жертву надійність.

З виробниками ноутбуків ситуація трохи інакша.

Жорстока конкуренція змушує всіх виробників займати всі ніші цінового діапазону, від початкового до топового . Для цього виробник може використовувати дешеву пластмасу корпусу для недорогої лінійки і навпаки.

Те саме з елементної базою. Начебто пишуть « танталові конденсатори , 10років термін служби» , ан ні, не встигають вони 10 років попрацювати - брак.

Або , ось ще випадок, від неправильного температурного режиму виходить з ладу північний міст або видеочип вже через 2 роки. А всього лише тепловідвід потужніший потрібно було поставити . А , можливо , припаяти чіп краще потрібно було , відвал чіпа - не рідкість у наш час.

Наприклад , зараз можна купити не дуже надійний , але дешевий «крутий бренд » і надійний , але дорогий « слабенький бренд ».

Коли бренд стає ближче до народу , його продукти починають бути схожим на народ - бути різними. За якістю і за ціною.

висновки:

 

1 . Чим дорожче ноутбук , тим надійніше , з великою часткою ймовірності .

2 . Неважливо , яка марка , у своїй ціновій категорії всі однакові .


: г.Хмельницкий ул.Соборная, 6, Компьютерный сервисный центр "Дріт"
: (098) 0983837
Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Авторські права 2020 © Сервісний центр. Ремонт ноутбуків, планшетів у м.Хмельницький.. Усі права захищені.