Сервіс

Ремонт ноутбуків, планшетів, телефонів в м.Хмельницький т. (098) 098-38-37

 Не секрет, що на сьогодні одним з най цінніших активів є інформація, а втрата його може призвести до серйозних наслідків починаючи від розчарування (при втраті фотографій відео за все життя) до зупинки підприємства.

 У мережі інтернет є безліч програмних методів відновлення, але вони частково ефективні і тільки зі справних носіїв, а що робити якщо жорсткий диск вийшов з ладу і чи можливо дістати інформацію? В більшості випадків можливо і для цього потрібен багаторічний досвід і спеціалізовані праграмно-аппаратні комплекси. 

На данний час ми можемо виконувати данну роботу у місті Хмельницький, так як маємо в розпорядженні це обладнання та спеціалістів в цьому напрямку і з радістю готові допомогти Вам. 

Вартість такої роботи складає від 600 грн та змінюється від стану накопичувача та об'єму, а особливістю сервісного центру "Дріт" є те, що сплачуєте ви тільки за позитивний результат.

Данная статья призвана помочь в разборке и ремонте неразборного вентилятора в домашних условиях на примере системы охлаждения нетбука LenovoS110.

Детальніше: Ремонт і змащування нерозбірного вентилятора на прикладі кулера нетбука Lenovo S110.

У цій статті я дам відповідь на питання , яка марка ноутбука краще, і , найголовніше , чому.

Кожен раз , коли мої клієнти , мої друзі збираються в магазин за покупкою ноутбука , вони задають мені це запитання , але моя відповідь їх дивує. Чому ж ?

Детальніше: Який ноутбук краще? Поради при купівлі ноутбука.

Перш, ніж говорити про чищення системи охолодження ноутбука, давайте розберемося, що таке і навіщо система охолодження. І для чого її чистити.

Всі наші електронні помічники - планшети, комп'ютери, телефони - побудовані на напівпровідниках . Сучасні напівпровідники , в свою чергу , реалізовані на основі очищених кремнієвих пластин.

Детальніше: Для чого чистити ноутбук ?


: г.Хмельницкий ул.Соборная, 6, Компьютерный сервисный центр "Дріт"
: (098) 0983837
Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Авторські права 2020 © Сервісний центр. Ремонт ноутбуків, планшетів у м.Хмельницький.. Усі права захищені.