Сервіс

Ремонт ноутбуків, планшетів, телефонів в м.Хмельницький т. (098) 098-38-37

 Наш основний вид діяльності , це ремонт ноутбуків , ремонт комп'ютерів і ремонт моніторів, ремонт блоків живлення та іншої цифрової техніки та радіоелектроніки в  м.Хмельницький , а також у Хмельницькій області та в цілому по Україні . Також у нас Ви можете окремо купити запчастини для ремонту ноутбуків , комп'ютерів , моніторів , іншої комп'ютерної техніки. Можлива доставка в будь-яку точку України.

soldering remonta

Наш сервіс молодий, але це не буде Вас бентежити , тому що компанію очолює ветеран IT -індустрії. Ми працюємо на ринку під різними марками з 1998 -го року і маємо хорошу репутацію. Ми беремо гроші тільки за виконаний ремонт без прихованих діагностик )), мало хто може запропонувати такі умови.

 Помірні ціни , високі гарантії якості і швидкість виконання замовлення - ми намагаємося поліпшувати ці критерії постійно. Це вкрай важливо в популяризації бренду нашого сервісного центру .
 У нас неймовірно великий асортимент запчастин до ноутбуків . Це пояснюється великою кількістю джерел надходження , від б/у запчастин звичайних користувачів в Україні до прямих поставок нових запчастин із США, Китаю і країн Азії.
 У переважній більшості випадків у нас є те , що Вам потрібно. Терміни поставки зазвичай не перевищують 3 дня , а в окремих випадках , якщо потрібна велика партія при дуже низькій ціні , доведеться чекати довше. Кожен випадок обговорюється індивідуально .
 Ми приймаємо на обслуговування комп'ютерну техніку таких виробників:
Apple , Asus , Acer , Samsung , Sony , Lenovo , HP , LG , IBM , Packard Bell .
 Техніка менш відомих виробників також приймається на ремонт , але гарантійні терміни на сервісні послуги доводиться урізати .


: г.Хмельницкий ул.Соборная, 6, Компьютерный сервисный центр "Дріт"
: (098) 0983837
Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Авторські права 2020 © Сервісний центр. Ремонт ноутбуків, планшетів у м.Хмельницький.. Усі права захищені.