Сервіс

Ремонт ноутбуків, планшетів, телефонів в м.Хмельницький т. (098) 098-38-37

279480

На день народження України ми працюєм так:

24 серпня (четвер) - вихідний святковий день

25 серпня (п'ятниця) - вихідний 
26 серпня (субота) - вихідний 
27 серпня (неділя) - вихідний день

28 серпня (понеділок) - звичайний графік

Зі святом друзі!!! 

З 1 червня 2015р. по 15 серпня 2015р. чистка системи охолодження ноутбука коштує всього 99грн. Для цього потрібно замовити виїзд спеціаліста додому або на офіс за телефоном 067-354-34-25. Нагадуємо, що доставка і виїзд спеціаліста у нас безкоштовні в межах міста Хмельницький.

 

99грн Акція

 Ноутбуки, що будуть прийняті в ремонт на території нашого сервісного центру, участі в акції не приймають і вартість чистки системи охолодження для них залишається 150грн.

Літо, це гаряча пора, коли температура повітря може підніматись вище 30°С. Для повністю справного ноутбука ця температура гранична для нормальної роботи. Для ноутбука, що потребує очистки, гранична температура менша на 10-20°С. Ці процеси детально описані тут. Неправильні температурні режими призводять до швидкого виходу з ладу відеочіпа, північного моста, жорсткого диска, системи живлення і т.д. Особливо часто ці поломки виникають влітку.

Збережемо наші ноутбуки !

 

P.S.: заміна термопасти, само собою :)

З 1 вересня 2014 року ми виїжджаємо на офіс або додому до наших клієнтів безкоштовно. Ви платите тільки за виконану роботу, без прихованих нарахувань.

dostavНа виїзді ми можемо виконати такі послуги: чистка ноутбука, встановлення операційної системи Windows, чистка вірусів, встановлення драйверів, нескладне відновлення даних, діагностика несправності легкої та середньої складності, нескладний ремонт монітора.

У більш складних випадках, особливо, повязаних з тривалим тестуванням, з застосуванням складного обладнання, можлива госпіталізація на наш сервісний центр вашого цифрового пристрою.

В усіх випадках вартість виїзду або доставки в обидві сторони - 0 грн.

Таким чином, ми робимо ще один крок назустріч нашим клієнтам.


: г.Хмельницкий ул.Соборная, 6, Компьютерный сервисный центр "Дріт"
: (098) 0983837
Captcha
  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Авторські права 2020 © Сервісний центр. Ремонт ноутбуків, планшетів у м.Хмельницький.. Усі права захищені.